Witam, jestem dentystą dr Mann. Praktyka stomatologiczna jest przyjemna i satysfakcjonująca. Doceniam relacje, jakie nawiązałem z moimi cennymi pacjentami, którzy ufają mi, że mogę dbać o ich zęby. Jeśli jesteś jednym z moich pacjentów, pozwól, że osobiście podziękuję Ci za to, że mogę służyć Twoim potrzebom stomatologicznym. Wiem, że masz wiele innych wyborów dla stomatologii.

Kudos do mojego utalentowanego zespołu dentystycznego i oddanego personelu administracyjnego, który utrzymuje moją przyjazną praktykę prawnie działającą i pozwala mi skupić się na tym, co robię najlepiej.

Utrzymuję zdrowe uśmiechy i wykonuję transformacje uśmiechu w mojej kosmetycznej praktyce stomatologicznej od 2012 roku. Każdy z moich pacjentów transformacji uśmiechu ceni swój nowy uśmiech prawie tak samo jak ja cenię sobie ich wsparcie.

Zapewniamy pełną gamę innowacyjnych kosmetycznych procedur stomatologicznych dostępnych w tym wybielanie zębów, niewidoczny aparat ortodontyczny, wypełnienia w kolorze zębów, korony dentystyczne, licówki porcelanowe, klejenie kosmetyczne, konturowanie dziąseł i wydłużanie koron. Jeśli nie starasz się nadążać za stale rozwijającym się światem stomatologii (a kto to robi?), możesz nie być świadomy, jakie procedury są obecnie dostępne.

Nigdy wcześniej nie było tak wielu skutecznych metod leczenia krzywych zębów, chorób dziąseł, przebarwionych zębów i wszelkich innych dolegliwości stomatologicznych, jakie tylko można sobie wyobrazić. Zapytaj nas o ekscytujące postępy w zapobieganiu próchnicy u dzieci, stomatologii laserowej, usuwaniu opryszczki, uzupełnieniach tego samego dnia, wczesnym wykrywaniu próchnicy i badaniach przesiewowych w kierunku raka jamy ustnej.

 

Warto przeczytać