W klinice The Yuma Dentist w Yuma AZ dbamy o zdrowie zębów każdego z naszych pacjentów. Chcemy, aby każdy, kto usiądzie na jednym z naszych foteli, miał dobre doświadczenia. Ale co równie ważne, chcemy, aby nasza praca zaowocowała zdrowymi zębami i dziąsłami, które przetrwają całe życie. To jest nasz standard doskonałości.

Oferujemy kompleksowe usługi w celu leczenia problemów stomatologicznych, niezależnie od ich rodzaju. Promujemy profilaktyczną opiekę stomatologiczną i edukację, i uważamy je za klucz do dobrego zdrowia zębów. Dlatego zachęcamy wszystkich naszych pacjentów do odwiedzenia nas na czyszczenie i kontrolę co sześć miesięcy.

Regularne badania kontrolne

Odbywające się co dwa lata wizyty kontrolne pozwalają nam śledzić ogólny stan zdrowia zębów i dziąseł. Wykonujemy również regularne badania przesiewowe w kierunku raka jamy ustnej, a w przypadku naszych młodszych pacjentów, upewniamy się, że ich zęby rosną tak, jak powinny.

Jeśli oczy są oknem na duszę, to stan zdrowia zębów jest oknem na ogólny stan zdrowia. Związek między zdrowiem zębów a zdrowiem ogólnym jest już dobrze znany. Znajomość ogólnej historii choroby pomaga nam uzyskać informacje o ogólnym stanie zdrowia.

W The Yuma Dentist w Yuma AZ chcemy, aby każdy z naszych pacjentów miał pozytywne doświadczenia z pobytu w naszym gabinecie. Wszyscy jesteśmy zobowiązani do przestrzegania najwyższych standardów doskonałości w stomatologii. Nasze usługi obejmują stomatologię ogólną i implanty stomatologiczne. Posiadamy również biuro w Fortuna Foothills. Zaplanuj następne czyszczenie i przegląd u nas już dziś!

Skontaktuj się z dentystą z Yumy:

928-783-0804

Lokalizacja (dotknij, aby otworzyć w Google Maps):

1630 S Pacific Ave Ste 104
Yuma, AZ
85365

ArtykułID 78

Warto przeczytać